(Salesiani Cooperatori)

КАПЕЛАНИ РЯТУЮТЬ ДУШІ

КАПЕЛАНИ ГОРОДОЦЬКОЇ СПЕЦШКОЛИ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Праця, яка здійснювалася у Городоцькій загальноосвітній школі соціальної реабілітації (колонія для малолітніх злочинців), пов’язана, як правило, із допомогою дітям, що походять із асоціальних сімей. Вони часто зазнають негативного впливу “вуличних компаній”, що спонукає їх до кримінальних вчинків.

Капеланська місія спрямована на допомогу цим юнакам у моральному, фізичному, естетичному, психологічному та духовному аспекті. Цю опікунську діяльність, зараз провадять сім капеланівсемінаристів:

Андрій Сіданич – голова капеланів – Салезіянин-співпрацівник

Михайло Пазиняк VI – курс

Юрій Остап’юк V – курс

Назар Балінський IV – курс

Михайло Дрогомирецький III – курс

Петро Монька III – курс

Назар Вербовський III – курс

Духівник капеланів віце-ректор о. Орест Демко.

Капеланське служіння у Городоцькій загальноосвітній спецшколі триває вже протягом 10 років: систематична навчально-виховна катехитична праця, культурно розважальні вечори, проведення різноманітних ігор та переглядів повчальних фільмів. Особливий акцент завше ставиться на індивідуальний підхід у приватних розмовах з дітьми, що є не менш важливим аспектом діяльності у закладах такого типу. Своєрідним підсумком праці за цілий рік є поїздка-проща до чудотворних місць Галичини, яка укріпляє спільнотний дух та виховує почуття взаємопідтримки. Такого роду поїздки, приносять дітям радість і надію, а нам дає змогу більше достукатись до сердець цих знедолених дітей.

До активної діяльності капеланів долучаються жертводавці, котрі допомагають в реалізації цієї праці. Здійснення будь-якого проекту та майбутніх задумів потребують постійної фінансової підтримки, тому браття-капелани завжди радо приймають будь-яку допомогу та очікують людського розуміння щодо потреб цих дітей, як майбутнього нашої Церкви та держави.

PS: Семінаристи-капелани, Городоцької загальноосвітньої школи соціальної реабілітації, організувували дітям чергову поїздку-прощу під назвою «У пошуках Святого Миколая». Проща почалась з відпустового місця с.Страдч опісля ц. Йосафата, ц. Покрови (де була Божественна Літургія та святковий обід), ц.Різдва Пресвятої Богородиці та Львівська Духовна Семінарія (екскурсія, підвечірок та вручення подарків від Святого Миколая).

Читайте також :
  • Форум дружби – Новосілка (фільм... [...]
  • ЛІтній християнський табір. ВЕСЕЛІ КА... [...]
  • ПОШИТТЯ ФЕЛОНІВ СВЯЩЕНИЧИЙ ОДЯГ, РИЗИ Необхідно мати особливий талант та майстерність щоб шити і оздоблювати священичий одяг. А ще важливіші відчувати енергію добра і любові щоб її пізніше як оберіг передати в оздобі і в матерії одягу. Такими якостями добра володіє салезіянин-співпрацівник АНДРІЙ ТЕЛЮК, який багато років шиє такі фелони, мітри та інше священиче вбрання для отців-салезіян [...]
  • ОРАТОРІЯ Св.Домініка Савіо ОРАТОРІЯ Св.Домініка Савіо https://www.facebook.com/profile.php?id=100009958898301&fref=ts “Ораторія” ( з латинського “oratorium” – місце молитви) – це місце, де діти й молодь мають можливість весело і по-християнськи провести свій вільний час, навчитися чогось нового, зустрітися з друзями, перебуваючи у єдності з Богом. Домінік Савіо (Domenico Savio), 1842-1857  Проголошено блаженним: 5.03.1950  Проголошено святим: 12.06.1954  Домінік народився 2 квітня 1842 [...]
  • КАТИХИЗАЦІЯ ПРАЦЯ З ДІТЬМИ У САЛЕЗІЯНСЬКОМУ ДУСІ Навколо церкви Покрову Пресвятої Богородиці УГКЦ у Львові вирує активне і наповнене християнським духом життя. Парафія, яка з приїздом після навчання в Італії молодих отців-салезіян отримала нове дихання, почала приваблювати велику кількість молоді. На літніх християнських таборах, в катихитичній школі, в діяльності навчальних спортивних і творчих гуртків – всюди [...]

Translate:

Ми в Соцмережах

facebooktwittergoogle_plusrssyoutube

церква Покрови Пресвятої Богородиці

Ви можете відвідати сайт з мобільного

Салезіяни Співпрацівники. Україна-Львів. Сайт
Translate »