(Salesiani Cooperatori)

МОЛОДІЖНИЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ СОБОР у Львові

Національно-патріотичний здвиг, який Україна пережила у 2004 році спонукав переосмислювати інші цінності та переконання. Саме ті, які рухали і зберігали автентичну основу і твердість духу у попередні віки. У серцях наших українських Героїв завжди панувала християнська культура і патріотична свідомість. З новими думками розпочала свою працю і християнська церковна спільнота в Україні на чолі Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Розуміння у питаннях виховання молоді сподвигнули знову активно задуматися над впорядкуванням системи виховання християнських та морально-духовних цінностей у молоді. Молодіжна комісія при Архиєпархії, яка активно розпочала роботу у 2005-2006 роках стала ініціатором нових процесів в організації роботи з молоддю при парафіях. Розпочався нових поштовх єдності навколо спільноти – церкви, котра кличе, зігріває, наповнює і надихає.

МОЛОДІЖНИЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ СОБОР у Львові став цією лінією, яка розмежувала старий досвід і новий погляд на реалії. Тодішній голова молодіжної комісії Львівської Архиєпархії УГКЦ отець Андрій Березівський приклав багато зусиль і серця щоб «зворухобити» нові почуття до єдності в розумінні спільності праці для молоді. Не без причини цим рушійним стимулом стала Його дотичність до Салезіянського згромадження як Салезіянина-співпрацівника.

Нові знання і методика св.Івана Боско відкрили нові можливості і бачення сучасних віянь в середовищі молоді.

Собор, який став надзвичайним духовним зібранням навколо Божого слова в молитві на теренах Погулянки та в приміщенні Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, зігрів тисячі присутніх і вдихнув також нове духовне життя самого навчального закладу. З цього часу відчувається Оберіг любові та опіки Божої ласки над дітьми і у справах, які організовуються для молоді Львівщини.

Читайте також :
  • Bollettino Salesiano за лютий 2021 Послання Генерального Настоятеля Отця Анхеля Фернандеса Артіме
    "Господи, вчини так, щоб я ніколи не переставав дивуватися..." [...]
  • МІССІОНЕР, ПАТРІОТ, ЖЕРТОВНИК, РЕВНИЙ... День вшанування свого 100-річчя Владика Андрій замовив завчасно. З любов'ю у голосі при зустрічі і особливо при прощанні після кожної великої імпрези в салезіянському згромадженні запрошував всю Родину на ювілей. [...]
  • Форум дружби – Новосілка (фільм... [...]
  • ЛІтній християнський табір. ВЕСЕЛІ КА... [...]
  • ПОШИТТЯ ФЕЛОНІВ СВЯЩЕНИЧИЙ ОДЯГ, РИЗИ Необхідно мати особливий талант та майстерність щоб шити і оздоблювати священичий одяг. А ще важливіші відчувати енергію добра і любові щоб її пізніше як оберіг передати в оздобі і в матерії одягу. Такими якостями добра володіє салезіянин-співпрацівник АНДРІЙ ТЕЛЮК, який багато років шиє такі фелони, мітри та інше священиче вбрання для отців-салезіян [...]

Translate:

Ми в Соцмережах

facebooktwittergoogle_plusrssyoutube

церква Покрови Пресвятої Богородиці

Ви можете відвідати сайт з мобільного

Салезіяни Співпрацівники. Україна-Львів. Сайт
Translate »