(Salesiani Cooperatori)

КАТИХИЗАЦІЯ

ПРАЦЯ З ДІТЬМИ У САЛЕЗІЯНСЬКОМУ ДУСІ

Навколо церкви Покрову Пресвятої Богородиці УГКЦ у Львові вирує активне і наповнене християнським духом життя. Парафія, яка з приїздом після навчання в Італії молодих отців-салезіян отримала нове дихання, почала приваблювати велику кількість молоді. На літніх християнських таборах, в катихитичній школі, в діяльності навчальних спортивних і творчих гуртків – всюди відчувався дух доброзичливості і тепла Салезіянської родини.

center>

Важливим завжди було і залишається питання християнського виховання дітей у ранньому віці – закладання фундаменту на майбутнє. Навколо церкви Покрови завирувало життя у радості і веселості. Отці Андрій Синейко, Андрій Платош, Тарас Милян, а згодом Петро Майба та інші продовжили цю кропітку роботу із сіяння паростків салезіянської любові у серця «не зігрітих інколи сімєю» дітей. І все вдалося, насіння проросло і дало плоди в стократ!
Навання дітей в катихитичній школі при церкві стало основою для подальшого духовного їх зросту та продовження вишколу у підготовці салезіянських аніматорів.

Читайте також :
  • Bollettino Salesiano за лютий 2021 Послання Генерального Настоятеля Отця Анхеля Фернандеса Артіме
    "Господи, вчини так, щоб я ніколи не переставав дивуватися..." [...]
  • МІССІОНЕР, ПАТРІОТ, ЖЕРТОВНИК, РЕВНИЙ... День вшанування свого 100-річчя Владика Андрій замовив завчасно. З любов'ю у голосі при зустрічі і особливо при прощанні після кожної великої імпрези в салезіянському згромадженні запрошував всю Родину на ювілей. [...]
  • Форум дружби – Новосілка (фільм... [...]
  • ЛІтній християнський табір. ВЕСЕЛІ КА... [...]
  • ПОШИТТЯ ФЕЛОНІВ СВЯЩЕНИЧИЙ ОДЯГ, РИЗИ Необхідно мати особливий талант та майстерність щоб шити і оздоблювати священичий одяг. А ще важливіші відчувати енергію добра і любові щоб її пізніше як оберіг передати в оздобі і в матерії одягу. Такими якостями добра володіє салезіянин-співпрацівник АНДРІЙ ТЕЛЮК, який багато років шиє такі фелони, мітри та інше священиче вбрання для отців-салезіян [...]

Translate:

Ми в Соцмережах

facebooktwittergoogle_plusrssyoutube

церква Покрови Пресвятої Богородиці

Ви можете відвідати сайт з мобільного

Салезіяни Співпрацівники. Україна-Львів. Сайт
Translate »